نکات خرید

🔘نکاتی در مورد خرید قبل از تماس🔘

 1. ارائه نمونه در بسته های 1 کیلویی با دریافت هزینه فاکتور و ارسال
 2. همکاری و فروش فقط برای رستورانها و فست فودها میباشد .
 3. محصولات خانگی نمیباشند.!!؟
 4. شما میتوانید برای اطلاع از محصول  به جدول کاربرد و لیست قیمت مراجعه و محصول مورد نظر خود را انتخاب و سپس؟!! سفارش دهید.
 5. عدم پاسخگویی به تماسهای غیر از روزها و ساعتهای کاری 11 الی 15 شنبه تا چهارشنبه؟!!
 • حداقل فروش هر محصول به صورت ۱۰کیلو می باشد.
 • آموزش برای تهران و شهرستانها بصورت حرفه ای. با دریافت هزینه آموزش و ایاب ذهاب(فقط صاحبان رستورانها و فست فود ها)
 • ارسال سفارش پس از ثبت و  تایید خرید(پرداخت فاکتور مربوطه) برای تهران از شنبه تا چهارشنبه تا ساعت ۱۶در همان روز می باشد.
 • ارسال سفارش پس از ثبت و تایید خرید (پرداخت مبلغ فاکتور مربوطه)  برای شهرستان از شنبه تا چهارشنبه  تا ساعت ۱۵  و ارسال در همان روز می باشد.
 • خدمات پس از فروش رایگان
 • ارسال برای شهرستان  24 الی 48 ساعته،از شنبه تا چهارشنبه به غیر از تعطیلات رسمی کشور
 • ارسال خرید های۱۰۰ کیلو به شهرستان و تهران رایگان می باشد.

دسته بندی محصولات و آشنایی با خرید

مزه لذیذ  تامین کننده پودرهای ویژه سوخاری (کنتاکی) منطبق با استانداردهای جهانی برای ایجاد طعم اصلی (KFC) می باشد. به منظور سهولت در استفاده از محصولات مزه لذیذ سعی کرده ایم تا با شناسایی نیاز مصرف کننده (قیمت و سلیقه) محصولات را به 3 دسته متنوع تقسیم بندی کرده تا مصرف کننده بتواند آنرا با توجه به نیازهای خود تهیه و مصرف نماید.

1- سری اوّل (Gold Special):

سری اوّل محصولات که به نوع Gold Special مشهور بوده و دارای کیفیت خیلی عالی با دُز تردکنندگی و عطر و طعم منحصربفرد می­باشد. بر اساس تجربه در فروش این سری از محصول، مصرف­ کنندگانی این نوع محصول را خریداری می­کنند که به کیفیّت منوی خود اهمیت فراوانی قائل بوده و به بازارهای بزرگ می اندیشند. به جرأت می توان گفت که کیفیت این سری از مشابه خارجی خود بالا بوده و توانسته با کیفیت عالی مصرف کننده را از خود راضی نگه دارد.

2- سری دوّم (Gold)

سری دوّم که به نوع Gold معروف می باشد دارای کیفیت، تردکنندگی، طعم و قیمت مناسب در حد خیلی خوب و عالی بوده و توانسته با طعم شگفت انگیز مشتریانی پرطرفدار برای خود جذب کند. این سری بنا بر تجربه در امر فروش توانسته است حدود 90 درصد از مصرف کنندگان را در کشور به خود جذب نماید.