معرفی و کاربرد پودرهای مزه لذیذ


مرینت ها (طعم دهنده)

اگر می خواهید انواع گوشت طعم دار شده (مرغ استخوان دار – فیله مرغ – سینه مرغ – بال مرغ – استیک) داشته باشید، ما مرینتهای با کیفیت عالی را برای شما پیشنهاد می کنیم تا متمایز از سایر رقبا و رستورانهای دیگر، مشتریانتان را سورپرایز کنید و به یک رستوران خوش نام معروف باشید.

 

روکش ها (کاور – بردینگ)

منوی سوخاری لذیذ و شگفت انگیز مستلزم مصرف روکشی منحصربفرد با عطر و رنگ طلایی سوخاری شده با طعم واقعی می باشد. در این راستا ما روکشهای خوشمزه ای را با طعم نرمال و اسپایسی برایتان معرفی می کنیم که با استفاده از آنها می توانید عالی ترین منوی سوخاری را در رستورانتان ارائه دهید.

 

پیتزا

برای داشتن یک پیتزای خوب نیاز به تهیه خمیری با کیفیت خوب دارید. ما با توجه به استانداردهای جهانی پودری برای تهیه خمیر همراه با رسپی با طعم بی نظیر و عالی برای شما پیشنهاد می کنیم. این فرمول منحصربفرد (ترد – خوشمزه – معطر) قابلیت دوپخت شدن و اجرای آن به سبک ایتالیایی و آمریکایی را دارا می باشد. با استفاده از این فرمول، همانند رستورانهای بزرگ دنیا می توانید پیتزایی خوشمزه در منوی خود داشته باشید.

 

سس ها

یکی از مزایای خوب رستورانهای معروف که به آنها کمک می کند تا پله های ترقی و خوشنامی را طی کنند داشتن سسهای با طعم عالی می باشد. در این راستا سس های خوشمزه با طرز تهیه آسان را برای شما پیشنهاد می کنیم که شما نیز با استفاده از آنها قدم در راه ترقی و خوشنامی خواهید گذاشت.